12 Nisan 2021 Pazartesi

Nazende Tütünçiftlik hizmete açıldı

Nazende Tütünçiftlik hizmete açıldı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün geçtiğimiz yıl belediye bünyesinde kurduğu ve kısa süre içinde marka haline gelen Nazende’nin Tütünçiftlik şubesi de tadilat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte yeni yüzüyle müşteri kabulüne başladı

25 Mart 2021 Perşembe 09:41 Güncel

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün geçtiğimiz yıl belediye bünyesinde kurduğu ve kısa süre içinde markalaşarak kent halkının en uğrak mekanlarından biri haline gelen Nazende Kafe Restoran Tütünçiftlik şubesi kapılarını açtı. Bir süre önce tadilata alınan ve içerisi Nazende konseptine göre yenilenen Tütünçiftlik Nazende, 25 Mart Perşembe günü itibari ile müşteri kabulüne başladı.

PANDEMİ KURALLARI DİKKATE ALINACAK

 İl ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan tüm pandemi kuralları dikkate alınarak hizmet veren Nazende Tütünçiftlik’te, gelen müşterilerden HES kodu istenecek. İşletmede ayrıca pandemi kuralları doğrultusunda yüzde 50 kapasite doğrultusunda müşteri kabul edilecek.

KİRAZLIYALI DA AÇILIYOR

İlk olarak Yarımca Nazende’yi faaliyete alan Körfez Belediyesi, Tütünçiftlik Nazende’nin ardından Kirazlıyalı Nazende’de de kapıları açarak müşteri kabul edecek. Geçtiğimiz yıl yeni yüzü ile bölgeye hizmet vermeye başlayan Kirazlıyalı Nazende, özellikle yaz aylarında bahçe kısmı ve hizmet anlayışı ile büyük takdir toplamıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bilgi Köprüsü Kids’de Okul ve Aile Eğitimi

Bilgi Köprüsü Kids’de Okul ve Aile Eğitimi