06 Mayıs 2021 Perşembe

Nesibe Aydın Okulları yeni kampüsünde

Nesibe Aydın Okulları yeni kampüsünde

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları yeni eğitim ve öğretim yılına yeni kampüsünde ‘merhaba’ diyecek

18 Şubat 2021 Perşembe 22:03 Güncel

Türkiye’nin en başarılı özel okullarından biri olarak gösterilen Nesibe Aydın Okulları yaklaşık 3 yıl önce Kocaeli’de eğitim sektörüne hızlı bir giriş yapmış ve kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştı. 

ANA SINIFI, İLKOKUL, ORTAOKUL
Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki kampüsünde Fen ve Anadolu Lisesi kademelerinde verdiği başarılı eğitimle dikkatleri üzerine çeken Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, yoğun talep üzerine ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul bölümlerini de açıyor. 
65 DERSLİK BULUNACAK
Tüm birimleri aynı çatı altında toplamaya karar veren Nesibe Aydın Kocaeli Okulları yeni kampüsün inşaatına da başladı. Kampüs için ilimizin en gözde yerleşim merkezlerinden Köseköy seçildi. 17 bin metrekarelik kapalı alana sahip kampüs, 3 ayrı bloktan oluşacak. Çağdaş mimarisiyle dikkat çeken kampüste; 5 ana sınıfı, 20 ilkokul, 20 ortaokul ve 20 lise olmak üzere 65 derslik yer alacak. Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın yeni kampüsü 2021-2022 eğitim ve öğretim döneminde kapılarını açacak.


TAM DONANIMLI KAMPÜS
Tam donanımlı kampüste eğitim alanlarının yanı sıra öğrencilerin akademik ve bireysel gelişimlerine katkı sunacak 6 adet fen ve matematik bilimleri laboratuvarı, 3 adet bilim ve teknoloji dersliği, biri merkez kütüphane olmak üzere 3 adet kütüphane, çalışma odaları, drama salonları, görsel sanatlar ve müzik atölyeleri ile enstrüman odaları bulunacak.
HAVUZ VE SPOR SALONLARI
Öğrencilerin sağlıklı bireyler olma yolunda fiziksel gelişimlerini desteklemeye yönelik olarak da 1 adet basketbol sahası, 2 adet jimnastik salonu, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzunun bulunacağı kampüste, 600 kişilik yemekhane ile 450 kişilik gösteri ve konferans salonu da öğrencilere hizmet verecek. Geleceğin sanatçıları, sporcuları ve bilim insanlarını Kocaeli Nesibe Aydın Kocaeli Okullarında yetişecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Migros işçileri İzmit’e kasa kilitledi!

Migros işçileri İzmit’e kasa kilitledi!