12 Nisan 2021 Pazartesi

Personelden Kocaelisporlu Hürriyet’e 41 yeni üye hediyesi

Personelden Kocaelisporlu Hürriyet’e 41 yeni üye hediyesi

Koyu bir Kocaelisporlu olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, doğum gününde çalışma arkadaşlarından çok özel hediye aldı. 41 belediye çalışanı Kocaelispor’a üye olmak için formlarını Hürriyet’e götürerek referans olmalarını istedi

21 Mart 2021 Pazar 11:44 Güncel

Gerek sivil hayatında, gerek milletvekilliğinde, gerekse de belediye başkanlığı döneminde Kocaelispor’u bir an olsun yalnız bırakmayan İzmit Belediye Başkanı Av.Fatma Kaplan Hürriyet, çevresindekilere de Kocaelispor sevgisi aşılamaya özen gösteriyor. Başkan Hürriyet’in bu sevdasını iyi bilen İzmit Belediyesi çalışanları, doğum gününe denk getirecek şekilde Kocaelispor üye formlarını hazırladı. Doğum günü öncesi Hürriyet’i ziyaret eden personel, Kocaelispor üye formlarını sundu.

NE KADAR ÇOK ÜYE
O KADAR BÜYÜK CAMİA

Eski üye olması nedeniyle yıllık 5 üyeye referans olma hakkı bulunan belediye başkanı Hürriyet, formları imzaladı. Belediye personelinin üye olarak Kocaelispor’a katkı sağlamasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Hürriyet, “Kocaelispor bizim sevdamız. Kulübümüzün ne kadar çok üyesi olursa, o kadar büyük bir camia haline geliriz. Böyle bir düşünceyle kulübümüze üye olacak personelimize teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarımın bunu doğum günüme denk getirmeleri de beni ayrıca mutlu etti” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

D-100'de denetim yoğunluğu

D-100'de denetim yoğunluğu