12 Nisan 2021 Pazartesi

Ramazan’da her eve et girsin diye... Vadi’de zararına satış başlıyor!

Ramazan’da her eve et girsin diye... Vadi’de zararına satış başlıyor!

Vadi Besicilik’in sahibi Cezmi Çiçek, Vadi Et ve Süt Ürünleri Doğal Ürünler Marketi üzerinden Ramazan ayına özel bir sosyal sorumluluk kampanyasına imza atıyor. Ramazan’da et girmeyen ev kalmaması için Çiçek, eti zararına satışa sunacak

08 Nisan 2021 Perşembe 15:24 Güncel

Kocaeli’ye önemli markaları kazandıran iş adamı Cezmi Çiçek, sahibi olduğu Vadi Besicilik ile benzeri görülmemiş bir sosyal sorumluluk kampanyasına imza atıyor. Vadi Besicilik, pandemi sürecinin olumsuz etkilerinden dolayı geçim sıkıntısı çeken vatandaşı düşünerek, Ramazan ayının maneviyatına yakışır bir kampanyayla et girmeyen ev bırakmayacak. Vadi Besicilik, zararına satış yapacak.

“HER EVE ET GİRSİN DİYE”

İş İnsanı Cezmi Çiçek, “İste Vadi’den Gelsin” sloganıyla başlattığı “Ramazan’da Her Eve Et Girsin” kampanyası ile ilgili şu bilgileri aktardı: “Kocaeli’nin ilk ve tek organik doğal ürünler marketi olarak Ramazan’da her eve et girsin diye böyle bir kampanya düzenledik. Bugün her yerde en uygun etin fiyatı 60 – 70 TL, dana kıymanın fiyatı 60 TL, kemikli etin fiyatı 57 TL. Biz bu fiyatları maliyetin altına çektik” dedi.

ZARARINA SATIŞ YAPACAK

Covid-19 nedeniyle herkesin maddi durumu bozuldu. İşsiz kalan insanlar ve iş yapamayan esnafların sayısı oldukça arttı. Marketimize gelip 100 gram kıyma alanlar oluyor. Utana sıkıla 10 TL’lik kuşbaşı alanlar var. Bu durum bizi de derinden üzüyordu. Hesabımızı kitabımızı yaptık. Zararı da göz önünde bulundurarak, maliyetinin altında et satışlarına başlıyoruz.
 

İŞTE FİYATLAR

Başiskele Galiperenoğlu Caddesi Yeşilyurt Mahallesi B Blok adresinde bulunan Vadi Doğal Ürünler Marketimizde, Ramazan öncesi 4 günü boyunca cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri dana kıymanın fiyatının 47 TL’den, dana kuşbaşı 49,5 TL’den ve kemikli dana eti ise 45 TL’den satışa sunulacak. İlgi görmesi durumunda ise bu fiyat uygulaması Ramazan ayı boyunca sürecek.”

SİPARİŞ İÇİN

Detaylı bilgi için www.vadietvesuturunleri.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0538 2315325 numaralı telefondan Vadi Doğal Ürünler Marketine ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eğitimcilerden Milli Eğitim'e aşı tepkisi

Eğitimcilerden Milli Eğitim'e aşı tepkisi