06 Mayıs 2021 Perşembe

Rehabilitasyon merkezlerine maske ve dezenfektan desteği

Rehabilitasyon merkezlerine maske ve dezenfektan desteği

Körfez Ticaret Odası ve Ermed Medikal, Körfez ilçede bulunan rehabilitasyon merkezlerine maske ve dezenfektan dağıtımı yaptı

24 Şubat 2021 Çarşamba 09:30 Güncel

Körfez Ticaret Odası sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor son olarak Ermed Medikal firma sahibi Eray Karataş ile birlikte Körfez ilçede bulunan rehabilitasyon merkezlerine maske ve dezenfektan dağıtımı yapıldı.

KTO BAŞKANI ÖZTÜRK VE EĞİTİM KOMİTESİ ZİYARETLERDE YER ALDI

Körfez Ticaret Odası ve Körfez'de maske ve dezenfektan üretimi yapan oda üyesi Ermed Medikal'in katkıları ile yapılan organizasyona Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ile eğitim komitesi üyeleri katıldılar. Organizasyonda Özel Emir Rehabilitasyon Merkezi, Akgüller Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Güvenel Rehabilitasyon Fizik Eğitim Tedavi Ve Sağlık Hizmeti Merkezi, ve Kocaeli Özel Bakım Merkezi’ne biner adet maske ve dezenfektan desteğinde bulunuldu.

"ODAMIZ İLE ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞAMAYA İMZA ATTIK’’

Ermed Medikal firma sahibi Eray Karataş kurumlara yapılan ziyaretlerde rehabilitasyon merkezi sahiplerine teşekkür ederek ‘’sizler özel çocuklarımız için çok önemli hizmetler veriyorsunuz biz de Ermed Medikal olarak Körfez Ticaret Odası ile birlikte bu güzel organizasyonun içinde olmaktan gurur duyduk" dedi.

KTO BAŞKANINDAN ERMED MEDİKAL'E TEŞEKKÜR

Yapılan organizasyon sonrası konuşan KTO Başkanı Öztürk, "Üyelerimiz ile yaptığımız sosyal sorumluluk projeleriniz çok önemsiyoruz bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda da yine bir üyemiz kendi üretimi ile engelliler derneğine tartı hediye etmiştik. Duyarlı üyelerimizin olması bizi daha güçlü kılıyor. Bu kapsamda üyemiz Eray Karataş’a odamız ve ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yarımcalılar Derneği’nde durmak yok

Yarımcalılar Derneği’nde durmak yok