22 Ocak 2022 Cumartesi

Şanlı’ya ilk tebrik Çeker’den

Şanlı’ya ilk tebrik Çeker’den

Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesi Başkanı Yaşar Şanlı’nın tekrar göreve seçilmesinden dolayı ilk tebrik ziyaretini Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker gerçekleştirdi

15 Kasım 2021 Pazartesi 15:38 Güncel

Türkiye Kamu-Sen Denetleme Kurulu üyesi ve Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, hafta sonu gerçekleştirilen Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesinin seçimlerinden galip olarak çıkan ve tekrar başkan seçilen Yaşar Şanlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette bir konuşma yapan Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, “Yaşar Şanlı başkanımızı tekrar seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

“BİZLERİ MEMNUN ETMİŞTİR”

Çeker açıklamasının devamında ise, “ Türkiye Kamu-Sen’in önemli lokomotiflerinden olan Türk Eğitim-Sen şube başkanı Yaşar Şanlı’nın ilimizde emek mücadelesinde her zaman en ön saflarda yer almıştır. Hafta sonu da gerçekleşen seçimlerde delegelerin büyük teveccühü ile de tekrar başkan seçilmesi bizleri memnun etmiştir. Birçok benzemezin bir araya gelerek hak ve hukuk mücadelesinde uç beyi olan başkanımızı değiştirme gayretlerinin boşa çıkması memnuniyet vermiştir. Dün olduğu gibi bundan sonra da emek mücadelesini saflarımızı sıklaştırarak, bize güvenen üyelerimizin hak ve hukukunu korumaya devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.

TATLI İKRAMI

Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesi Başkanı Yaşar Şanlı ise yaptığı konuşmada, “ Türk Sağlık-Sen’in değerli Başkanı Ömer Çeker’in ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Varlığı daim olsun. Birlik beraberlik içerisinde Türkiye Kamu-Sen’in iki büyük ana gücü olan Türk Sağlık-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in birlikte güzel işler yapacaktır. Sağ olsun var olsun” dedi. Ziyaret anısına Çeker, Şanlı’ya kahve ve çikolata ikramında bulunarak, “ Türk örf ananelerinde bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı olduğu ve tatlının da tatlı yiyip tatlı konuşalım anlamına gelmesi nedeniyle böyle bir ikramda bulunduk” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Korkunç kazada araç eski, sürücünün belgeleri eksik çıktı!

Korkunç kazada araç eski, sürücünün belgeleri eksik çıktı!