13 Nisan 2021 Salı

Şeker ile Kocaman, yatırımları yerinde inceledi

Şeker ile Kocaman, yatırımları yerinde inceledi

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker Kartepe inceleme gezisi öncesinde, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’ı makamında ziyaret etti. Başkan Kocaman, ilçe genelinde devam eden ve tamamlanan yatırımlarla ilgili AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’e bilgi verdi

25 Ocak 2021 Pazartesi 10:17 Güncel

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapımı tamamlanan ve devam eden  yatırımlar  hakkında AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’e bilgi verdi. Başkan Kocaman ve Milletvekili Şeker’e AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz’da eşlik etti.

KENT MEYDANI SONA YAKLAŞTI

Başkan Kocaman yapımı devam eden projelerden Kent Meydanı hakkında Milletvekili Şeker’e bilgi verdi. Kartepe Kent Meydanı Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi iş birliğinde yapımına devam ediliyor. Kent Meydanı’nda fidanlardan sonra çimlerin serilmesiyle gerçek ve güzel silueti ortaya çıkmaya başladı. Üst yapı çalışmaları devam eden Kent Meydanı’nın ek kısa sürede tamamlanması planlanıyor.  

KÜLTÜR VE TAZİYE EVİ’Nİ TAMAMLADIK

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, yapımı tamamlanan Kültür ve Taziye Evi hakkında da Milletvekili İlyas Şeker’e bilgi verdi. Başkan Kocaman seçim vaatleri arasında yer alan “Kültür ve Taziye Evi” projesini tamamladıklarını belirterek, 432 m2 kapalı 80 m2 açık alanı ile hizmet vereceğini söyledi.

FSM KENT ÇARŞISI TAMAMLANIYOR

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde revize edilen kapalı Pazar yerinde inceleme yapan AK Parti Milletvekili Şeker, Belediye Başkanı Kocaman’dan bilgi aldı. Başkan Kocaman, çalışmalar hızla devam ediyor. Tamamlandıktan sonra 10 bin 600 m² arsa içerisinde 3 bin m² kapalı alana ilave 4 bin 500 m² ile toplamda 7 bin 500 m² olarak hizmet vereceğini belirtti.

KISA SÜREDE BİTİRDİK

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, İstasyon Mahallesi’nde kısa sürede yeni gasilhaneyi tamamladıklarını belirtirken, “Günümüz şartlarına uygun olarak, 165 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir” açıklamasında bulundu. 

YAŞAYAN KÜTÜPHANE

Kartepe’nin hak ettiği modern bir kütüphane için çalıştıklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “Kartepe Kent Kütüphanesi, 775 metrekare olarak planlandı. Kütüphane içerisinde kafeterya, çocuk oyun alanları, internet-bilgisayar salonu, gazete ve dergi okuma salonu, çalışma odaları, sesli kütüphane ve idari alanlar yer alacak. Açıklamasında bulundu.

EK HİZMET BİNASI YAPIMI DEVAM EDİYOR

Şeker ve Kocaman son olarak belediye ek hizmet binası inşaatını yerinde incelediler. “2 bin 405 m2 alanda inşaat çalışmaları aralıksız devam eden Ek hizmet binasında, Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri ve İşletme Müdürlükleri hizmet verecek. Bu müdürlüklerin yer aldıkları garajlarda ki araç ve ekipmanlar da ek hizmet binasına taşınacak. Bu sayede tek noktadan hızlı ve etkili koordinasyon sağlanacak” açıklamasında bulundu. 

ŞEKER: İŞİN ÖZÜ AŞKLA ÇALIŞMAKTIR

Kartepe’deki saha çalışmaları sonrasında değerlendirmede bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “Ak Parti Belediyelerimiz hizmet odaklı çalışır, işin özü aşkla çalışmaktır. Önceliği reklam değil, vatandaş ve hizmettir. Tüm belediyelerimiz de olduğu gibi Kartepe’de de pandemi sürecine rağmen hizmetler aksamadan, yatırımlar devam etti. Başkanımızın genç, dinamik ve özverili çalışmaları ile tam normalleşme sürecine girdiğimizde ivme daha da yükselecektir. Vatandaşlarımızın önceliği olan her konuda, elimizi taşın altına koymaya hazırız.” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'nin 5 ilçesi bugün elektriksiz kalacak

Kocaeli'nin 5 ilçesi bugün elektriksiz kalacak