REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

Söğüt: Kentin ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz

Söğüt: Kentin ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçede yapımı hızla devam eden ve Körfez’in hizmet ağını genişleten projeleri yerinde takip ederek, teknik ekipten çeşitli bilgiler aldı

27 Nisan 2021 Salı 13:07 Güncel

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak, Hacı Osman Mahallesi Nihal Atsız Sokak’ta yapımı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan menfez çalışmasını inceleyen Başkan Söğüt, Başkan yarımcısı Faruk Denli ile birlikte yetkililerden bilgi aldı.

BÜYÜK BİR İHTİYAÇTI

Menfez çalışmasının bitmesinin ardından başlanan dere ıslah çalışmasını da kısa süre içerisinde biteceğini belirten Başkan Söğüt, “Bölgede mevcut su akışının sağlandığı dere yetersiz konumdaydı. Büyükşehir Belediyemiz önce menfez çalışmasını gerçekleştirdi ardından da ıslah çalışmasını başladı. Bölgede olası su baskınlarının da önüne geçildi” dedi.

ALAN GENİŞLETİLDİ

Başkan Söğüt daha sonra İlimtepe Asri Mezarlık alanında incelemelerde bulundu. İlk olarak kısa süre önce hizmete alınan mezarlık hizmet binasını dolaşan Başkan Söğüt, çalışanlara da kolaylıklar diledi. Başkan Söğüt, daha sonra kentin ihtiyaçları doğrultusunda genişletme çalışmalarının devam ettiği mezarlık alanını gezdi.

GÜZEL BİR HİZMET OLDU

Başkan Söğüt, “İlimtepe Asri Mezarlığı’nda ihtiyaçlar doğrultusunda, genişletme çalışması gerçekleştirdik. Kazandırdığımız hizmet binası ile de Körfezli hemşehrilerimiz tüm cenaze işlemlerini kolaylıkla halledebiliyor. Vatandaşlarımıza, önemli bir hizmeti sunmuş olduk “ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

‘İftara 5 kala’ AK Gençlik Yanında

‘İftara 5 kala’ AK Gençlik Yanında