14 Nisan 2021 Çarşamba

Sokağa çıkma kısıtlamasında yollardaki sorunlar giderildi

Sokağa çıkma kısıtlamasında yollardaki sorunlar giderildi

Sokağa çıkma kısıtlamasında yollarda araç trafiğinin olmamasını fırsat bilen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yollardaki çukur, bozulan ve aşınan yollara asfalt yama çalışması yaptı

29 Mart 2021 Pazartesi 12:27 Güncel

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek araç trafiğinin olmadığı caddelerde, iklim koşulları ve ağır tonajlı araçların sebep olduğu aşınmış ve bozulmuş yollarda asfalt yama çalışması yaptı. Ağır tonajlı araçların veya iklim koşullarının sebep olduğu çukurların olası bir kazaya sebep olmaması, araçlara zarar vermemesi için oluşan çukurlar asfalt yama ile kapatıldı.

ASFALT YAMA YAPILDI

Yollardaki bozulmuş kısımlar iş makinesi ile kazınıyor, ardından belirlenen kısımda asfalt serimi yapılıyor. Miralay Mümtaz Caddesi, İncirli kuyu Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, İnönü caddelerinde asfalt yama çalışması yapan ekipler, kent genelinde yolların konforlu ve güvenli olması için çalışıyor. 

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA

Hava şartlarının elverişli olması sebebiyle Pazar günü yapılan sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarını hızlandıran Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri,  bozulan yollarda araçlar açısından bir olumsuzluk yaşanmaması, araçların bozuk yerlerden geçişlerde bir zarar görmemesi için yolları daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Kent genelinde yapılan asfalt yama çalışmalarında kullanılan asfaltlar Büyükşehir Belediyesi Solaklar Asfalt Şantiyesinde üretilerek temin ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de uyuşturucuya büyük darbe!

Kocaeli'de uyuşturucuya büyük darbe!