REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

Spor kulübü koli yardımı yaptı

Spor kulübü koli yardımı yaptı

Körfez Çamlıtepe Mahallesi’nde tesisleri bulunan ve ilçenin yeni spor kulüplerinden olan Körfez Vefa SK Kulübü, alışılmışın dışına çıkarak yardım alan değil yardım veren kulüp oldu

22 Nisan 2021 Perşembe 13:15 Güncel

Körfez Vefa SK Kulübü Başkanı Muhammed Emin Kılıç ve yönetimi tarafından hazırlanan gıda yardım kolileri, Kızılay Körfez Şubesi adına Başkan İsmail Akın’a teslim edildi. Hazırlanan 50 adet gıda kolisi, Kızılay tarafından ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere teslim alındı. Gıda kolileri, Körfez Vefa SK As Başkanı Muhammet Durmuş ile Kızılay Körfez Şube Başkanı İsmail Akın arasında yapılan sözleşme ile teslim edildi.

SOSYAL SORUMLULUKLARININ FARKINDA OLAN NESİLLER

Körfez Vefa SK Kulübü  As Başkanı Muhammet Durmuş, alışılmışın dışında yardım alan değil, yardım eden kulüp olduklarını, hedeflerinin yalnızca müsabakalara çıkmak demek değil, aynı zamanda, sosyal sorumlulukların farkında olan nesiller yetiştirebilmek olduğunu söyledi. Durmuş, “Bunun bilincinde olarak Ramazan’ın bereketini bir yıla yayabilmek için Türk Kızılay Körfez Şubesi’ne erzak paketi yardımında bulunduk” dedi. Kızılay Körfez Başkanı İsmail Akın ise sosyal sorumluluk bilincini vermeye çalışan kulüp yöneticilerine teşekkür ederek, birçok projede birlikte yer almak nasip olur inşallah" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Binlerce çocuk fotoğrafıyla Türkiye haritası

Binlerce çocuk fotoğrafıyla Türkiye haritası