22 Ocak 2022 Cumartesi

Tutuş: Gerçek olan hala başsağlığı dilemediğinizdir

Tutuş: Gerçek olan hala başsağlığı dilemediğinizdir

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, Salih Güler’in vefatı karşısında duyarsız kaldığını iddia ettiği İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e eleştirilerinin çarpıtıldığını belirterek şöyle dedi

28 Eylül 2020 Pazartesi 21:25 Güncel

“Konuyu işinize gelen zemine çekmekte ne kadar mahir olduğunuzu biliyoruz. Belgeleri de işinize geldiği gibi kullanmaya alıştınız. Biz belediye adına başsağlığı mesajı ya da sosyal paylaşım yaptınız mı, “Allah rahmet eylesin” dediniz mi diye sorduk. Kaldı ki, yaptığınız açıklamada bile hala bu görevinizi yerine getirmediğinizi, bir başsağlığı bile dilemediğinizi ve konunun bu tarafını hala umursamadığınızı görüyoruz.

"HALKIMIZ GÖRÜYOR"

Siz bu kurumun başındaki kişisiniz ve ilk kez bir personeliniz korona salgınından vefat ediyor. Yakışanı en azından belediyemizin sosyal medya hesaplarından başsağlığı dilemek, Salih Güler ağabeyimizin hatırasına sahip çıkmak olurdu. Eksiğinizi örtmek için başlattığınız polemiğe girip milletimizin zamanını daha fazla boşa harcamanıza izin vermeyeceğim. Ayrıca Salih ağabeyin hatırasına duyduğum saygıdan dolayı konuyu uzatmayacağım. Siz haklı çıkmayı çok bağırmak olarak kabul etmeye devam edin ancak doğruları halkımız görüyor.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kırmızı ışıkta bekleyen minibüse TIR çarptı!

Kırmızı ışıkta bekleyen minibüse TIR çarptı!