22 Ocak 2022 Cumartesi

Ücretsiz yetenek sınavı kursu ile üniversiteyi kazandılar

Ücretsiz yetenek sınavı kursu ile üniversiteyi kazandılar

Gölcük Belediyesi tarafından ücretsiz olarak açılan Beden Eğitimi Bölümleri Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu’na katılmaları sonrasında yetenek sınavına giren iki Gölcüklü öğrenci, üniversiteyi kazandılar

16 Eylül 2020 Çarşamba 14:32 Güncel

Gölcük Belediyesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümleri Özel Yetenek Sınavlarına yönelik olarak ücretsiz hazırlık kursu açmıştı. Bu kursta; Gölcük Belediyesi Spor Birimi ve Belediye Spor antrenörleri Okan Güler, Adem Özler, Aykut Balta, Öner Akdoğan nezaretinde Kavaklı Stadı’nda adaylara programlı ve profesyonel bir çalışma imkânı sunuldu.

KAZANAN ÖĞRENCİLER BAŞKAN SEZER’E TEŞEKKÜR ETTİ

Kurs sonunda yetenek sınavına giren Tunahan Subaşı: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nü, Osman Özdemir de: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yönetimi Bölümü’nü kazandılar. Üniversiteyi kazanmalarından dolayı büyük mutluluk duyan Tunahan Subaşı ve Osman Özdemir, ücretsiz kurs imkanını sağladığı için Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve Gölcük Belediyesi Spor Birimi ve Belediye Spor antrenörlerine teşekkürlerini iletiler. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

81 ile genelge: Yarın büyük denetim var

81 ile genelge: Yarın büyük denetim var