12 Nisan 2021 Pazartesi

Vergili, iddialar hakkında konuştu: Mücadelemden asla geri dönmeyeceğim

Vergili, iddialar hakkında konuştu: Mücadelemden asla geri dönmeyeceğim

İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nın en başarılı isimlerinden biri olarak gösterilen, özellikle Kadın Politikaları Başkanlığı görevinde kadınlarla ilgili öncülük ettiği programlarla öne çıkan, partisine bugüne kadar yüzlerce yeni üye kazandıran ve renkli kişiliği ile tanınan Aynur Vergili, bir süre önce aldığı kararla Kadın Politikaları Başkanlığından istifa etmişti

03 Nisan 2021 Cumartesi 15:13 Güncel

Vergili, söz konusu istifası ile ilgili olarak bazı medya organlarında yayınlanan “İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın kendisini partiden uzaklaştırdığı” şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. İl Başkanı Yıldızın kadın politikaları görevini bırakmasını istemediğini, Şanbaz Yıldız'ın tüm partili arkadaşlarına ve kendisine bir abi gibi davrandığını,siyasette yol gösterici değerli bir büyüğü olduğunu, kendisine saygı duyduğunu ve abi gibi sevdiğini, Şanbaz Yıldız'ın tüm teskilat mensuplarının her daim yanında olduğunu ve yakından ilgili ve görevi bırakması ile Şahbaz Yıldız'ın hiçbir ilgisinin olmadığını, kendisi ile halen partisel bağ ile iletişim halinde olduğunu ve kendisini sevdiğini dile getiren Vergili, “Benim partimdeki yönetim kurulu üyeliğim devam ediyor, farklı bir görev için mevcut görevimi bıraktığım hakkında çıkan haberler asılsızdır" dedi.

“MÜCADELEYE DEVAM”

Bir ilçe yöneticisi olarak İYİ Parti’nin Körfez’deki başarısı için mücadele etmeye devam edeceğini kaydeden Aynur Vergili, şöyle konuştu: “Genel başkanımız Meral Akşener’e ve partimize, yerelde ve genelde en büyük desteği Körfez ilçemizden vermek için tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte çaba göstereceğiz. Bu bir mücadeledir. Doğruyu yanlışa karşı savunma mücadelesidir. Bizimle birlikte olan tüm İYİ dostlarımıza verdiği büyük bir kurtuluş mücadelesidir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Körfezi'nde deniz salyası alarmı!

İzmit Körfezi'nde deniz salyası alarmı!