12 Nisan 2021 Pazartesi

Yankıları sürüyor... Kahyaoğlu: Müthiş bir sözleşme!

Yankıları sürüyor... Kahyaoğlu: Müthiş bir sözleşme!

İzmit Belediyesi ile Genel İş Sendikası’nın imzalamış olduğu toplu iş sözleşmesinin yankıları devam ediyor. eski İYİ Partili Zekai Kahyaoğlu, “Çalışanlarıyla ilgili müthiş bir sözleşmeye imza attılar. Sayın Başkanımız ve Genel İş Sendikası yetkililerini kutluyorum” dedi

25 Şubat 2021 Perşembe 13:09 Güncel

İzmit Belediyesi ile Genel İş Sendikası’nın imzalamış olduğu toplu iş sözleşmesinin yankıları devam ediyor. Dün İzmit Belediyesi önünde törenle imzalanan toplu iş sözleşmesine bir övgü de eski İYİ Partili Zekai Kahyaoğlu’ndan geldi. Müthiş bir sözleşmeye imza atıldığını belirten Kahyaoğlu sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Geçtiğimiz günlerde bir yazı yazmış ve siyasi iradeye seslenmiştim. Artık uçuk kaçık projelere kaynak aktarmayı bırakın, borçlarınızı ödeyin ve kaynakları milletin refah seviyesini yükseltmeye, insanca yaşayabileceği ücretleri çalışanlara aktarmaya bakın demiştim.

KUTLUYORUM

Bu sesimize ilk ses veren oldu İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet. Çalışanlarıyla ilgili müthiş bir sözleşmeye imza attılar. Sayın Başkanımız ve Genel İş Sendikası yetkililerini kutluyorum. Yapılan sözleşme her iki kesime ve kentimize ve kent esnafımıza hayırlı olsun.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Veli-Der: Veliler, yüz yüze sınav istemiyor

Veli-Der: Veliler, yüz yüze sınav istemiyor