01 Aralık 2021 Çarşamba

İzmitliler, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu 'Duman' ile yaşayacak

İzmitliler, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu 'Duman' ile yaşayacak

İzmit Belediyesi, Cumhuriyeti’mizin kuruluşunun 98’inci yıl dönümünde düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleriyle bayram ruhunu dolu dolu yaşatmaya devam ediyor. Bayram kutlamaları bu akşam ünlü rock müzik grubu Duman konseriyle taçlanacak

29 Ekim 2021 Cuma 13:47 Kültür-Sanat

İzmit Belediyesi Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 98’inci yıldönümünü bu sene de İzmitlilerle birlikte kutluyor. Birbirinden renkli ve anlamlı etkinliklerin yer aldığı kutlama programları bu akşam ünlü rock müzik grubu Duman grubunun konseriyle taçlanacak. Duman, sevilen şarkılarını bu akşam Fuar içi Güneş Sahnesi’nde saat 20.30’da İzmitlilerle birlikte söyleyecek.

FENER ALAYI İLE GECE AYDINLANACAK

Bu akşam saat 18.30’da İzmit Belediyesi önünde İzmit Belediye Bando performansı ve ardından Sahne İzmit Halk Dansları Topluluğu’nun zeybek performansı gerçekleşecek. Saat 19.00’da belediye önünden başlayacak olan Fener Alayı ve Cumhuriyet yürüyüşü ile yüzlerce vatandaş ellerinde meşalelerle Fuar Alanı’na yürüyecek. Saat 18.45’da Fuar içi Güneş Sahnesi’nin ilk sahibi Sahne İzmit olacak. 

DUMAN, SEVİLEN ŞARKILARINI İZMİTLİLERLE SÖYLEYECEK

Gerçekleştirilecek programlarla tek ve ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün eseri Cumhuriyet’imizin 98. kuruluş yıl dönümü doyasıya kutlanacak. İzmitliler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu İzmit Fuar Güneş Sahnesi’nde saat 20.30’da ‘Duman’ konseriyle yaşayacak. ‘Senden daha güzel’, ‘Seni Kendime Sakladım’, ‘Helal Olsun’ ‘Eski Köprünün Altında’ ve çok daha fazlasını İzmitlilerle birlikte söyleyecek olan Duman müzik grubu ile bayram coşkusu had safhaya çıkacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kartepe 'Yaşasın Cumhuriyet' sloganlarıyla şenlendi

Kartepe 'Yaşasın Cumhuriyet' sloganlarıyla şenlendi