13 Nisan 2021 Salı

97 yaşında koronavirüse meydan okudu

97 yaşında koronavirüse meydan okudu

Medar Hastanesi Gölcük’te Covid-19 teşhisiyle tedavi altına alınan 97 yaşındaki Emine Usluerol koronavirüse meydan okuyarak sağlığına kavuştu ve şifa ile taburcu oldu

04 Ocak 2021 Pazartesi 20:05 Sağlık

Başiskele’de ikamet eden 97 yaşındaki Emine Usluerol, ateş ve öksürük şikayetlerinin ilerlemesi nedeniyle hastaneye başvurarak PCR testi uygulandı, test sonucu pozitif gelen Emine Usluerol'un akciğer grafisinde tutulumlar gözlenerek tedavi altına alındı. Yoğun bir Covid -19 süreci geçirerek, sürekli oksijen desteği ve çeşitli destek tedaviler sonucu yaklaşık 16 gün sonunda tedavilere olumlu cevap verdi ve hızla iyileşerek hepimize umut oldu. İlerlemiş yaşına ve hipertansiyon hastası olmasına rağmen koronavirüsü yenen Emine teyze Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı Dr. Asuman Çalışkan ve servis hemşireleri tarafından şifa ile uğurlandı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DUA EDEREK AYRILDI

97 yaşındaki Emine Usluerol, zorlu Covid-19 virüsüyle mücadele sonrası şifa ile sağlığına kavuşarak hastaneden ayrılırken, sağlık çalışanlarına bolca dua ederek, hepsine ayrı ayrı teşekkürlerini iletti. Başta hastane yöneticileri ve hekimleri olmak üzere tüm hemşire ve yardımcı personellerini de unutmayan 97 yaşındaki Emine Usluerol, Covid-19 virüsünü yenmemin mutluluğunu yaşarken bizlere de umut oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Koca son durumu açıkladı: Yeni vaka sayısı arttı

Bakan Koca son durumu açıkladı: Yeni vaka sayısı arttı