13 Nisan 2021 Salı

'2023'te de sandıktan Cumhur İttifakı çıkacak'

'2023'te de sandıktan Cumhur İttifakı çıkacak'

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP’nin 52’nci kuruluş yıl dönümü sebebiyle MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret etti. Ziyarette Cumhur İttifakı adına birlik mesajı verildi

10 Şubat 2021 Çarşamba 16:25 Siyaset

Cumhur İttifakı’nın Kocaeli’deki iki ortağı MHP İl Başkanlık Binasında bir araya geldi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret ederek, MHP’nin 52’inci yıl dönümünü kutladı. Ellibeş’e il yöneticileri Ahmet Sönmez, Ersin Küçükateş, Abdullah Binbay, Mustafa Karakoç eşlik etti. Ünlü’nün makamında kısa bir görüşme yapan ikili, sonrasında MHP İl Başkanlık Binası Toplantı Salonu’nda basının sorularını yanıtladı.

TÜRKEŞ’İ ANDI

İlk olarak sözü alan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “MHP’nin 52’nci yıl dönümü nedeniyle yol arkadaşımızın yanında olalım istedik. MHP ülkemizin, milletimizin geleceği adına her adımı atan, fedakarlık yapan bir siyasi partidir. Merhum Alpaslan Türkeş’i ve partiye emeği geçenleri rahmetle anıyoruz. Sayın Ünlü ile birlikte Kocaeli’de uyum içerisinde çalışıyoruz. Kocaeli’deki sorunlar için çözüm önerilerinde bulunuyoruz.

BU BİRLİKTELİK DEVAM EDECEK

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından uzay programı tanıtıldı. Daha dün bunları konuşmak ve hayal etmek mümkün değildi. 2023 yılında uzaya astranot göndereceğiz. Bu birliktelik devam edecek. 2023 yılında sandıktan yine Cumhur İttifakı çıkacaktır. Kocaeli’de sandıktan Cumhur İttifakı zaferi çıkacaktır” dedi.

KENTİN ABİSİ

Ellibeş’in ardından sözü alan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bu özel ziyaret bizleri çok mutlu etti. Ellibeş, bu kentin abisi konumunda. Kocaeli gibi bir ilde il başkanlığı yapmak kolay değil. Aynı zamanda Cumhur İttifakı’nı anlamış bir il başkanı. Diğer şehirlere baktığınızda bunu görmeniz mümkün olmayabilir. Aynı zamanda belediye başkanları ile de uyumlu çalışıyoruz. Bugün yapılanlar Cumhur İttifakı’nın bir ürünüdür. Kim ne söylerse söylesin, bu birliktelik bozulmayacaktır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Parti İzmit’te yönetim belli oldu

AK Parti İzmit’te yönetim belli oldu