14 Nisan 2021 Çarşamba

AK Parti İzmit, arı gibi çalışıyor

AK Parti İzmit, arı gibi çalışıyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, bugüne kadar Covid-19 bulaşan 7 bin 900 kişiyi aradıklarını belirterek, “Esnafımızla, vatandaşımızla sürekli birlikteyiz. Biz çalışacağız, takdir milletimizin olacak” dedi

28 Şubat 2021 Pazar 13:31 Siyaset

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı, Pandemi sürecinde de çalışmalara ara vermedi. Sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uygun şekilde yapılan çalışmalar kapsamında bugüne kadar Covid-19 bulaşan 7 bin 900 kişiyi telefonla aradıklarını ve talep halinde ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti. Güney, şunları söyledi: “Yönetici arkadaşlarım, mahalle başkanlarımız, meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte yoğun bir tempoda çalışmalarımız devam ediyor. Her mahalleye, her eve ulaşmanın derdi içindeyiz. En önemli verileri İzmit’in tamamını kapsayan 102 mahalle başkanımızdan alıyoruz.

"AYNI KARARLILIKLA ÇALIŞACAĞIZ"

Her hafta 10’arlı gruplar halinde toplantılar yapıyoruz. Sandık kurul üyelerimize varıncaya kadar teşkilatımızın her kademesiyle sürekli irtibat halindeyiz. Gücümüz, bu büyük ailenin her bir ferdinin birlikte hareket ediyor olmasıdır. Tek amacımız var, vatandaşımızın derdine derman olmaktır. Vatandaşımızın sevincinde de, hüznünde de yanında olmaktır. Bu düşünceden hareketle geçtiğimiz Regaip Kandili'nde İzmit’in 23 noktasında 4 bin kandil simidi dağıttık. Vatandaşımızın hayır duasını almak bizler için en büyük mutluluktu. Bundan sonra da aynı kararlılıkla çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Biz çok çalışacağız, takdir milletimizin olacak."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Ziya Selçuk özür diledi

Bakan Ziya Selçuk özür diledi