13 Nisan 2021 Salı

AK Parti İzmit, gönüllere dokunuyor

AK Parti İzmit, gönüllere dokunuyor

AK Parti İzmit Beraat kandilini, 45 mahalle  86 camide, 28 köy mahallelerinde ve evlere de toplamda 12 bin vatandaşa kandil simidi dağıtarak gerçekleştirdi

27 Mart 2021 Cumartesi 22:29 Siyaset

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney'in başkanlığında, 45 mahalle  86 camide, İzmit köy mahallelerinde ve evlere de toplamda 12 bin vatandaşa kandil simidi dağıtıldı. Büyük bir titizlik içerisinde çalışan AK Parti İzmit İlçe Teşkilat Başkanlığı, camilerde ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, genşlik ve kadın kolları başkanlıkları ve mahalle teşkilatlarının tamamıyla kandil programına katılım sağladı.  İlçe Başkanı Av Ali Güney ve teşkilat mensupları camii çıkışında kandil simidi dağıtarak vatandaşla selamlaştı.  Kadin kolları başkanlığı ise çarşı merkezde ve mahallelerde evlere giderek bin adet kandil simidi dağıttı.

 GÜNEY "BİRLİK VE BERABERLİK ÖRNEĞİ"

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney öncülüğünde Beraat kandiline özel 12 bin vatandaşa kandil simidi ulaştıran AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı, daha önce görüşmemiş bir organizasyona imza attı. Beraat gecesini İzmit'in en yoğun camilerinden biri olan Zincirlikuyu Camii'inde eda eden Av. Ali Güney, namaz sonrasında vatandaşa kandil simidi ikram ederek, cemaatin kandilini kutladı. Başkan Güney, "Son dönemde tüm dünya ile birlikte ülkemizde zor ve sıkıntılı bir dönem geçirdi. Bu güzel ülkemizin insanları, dünyaya örnek birlik ve beraberlik örneği sergiledi. Ümit ederiz ki bu mübarek gece zor günler geçirdiğimiz, fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bi uyanışa vesile olur.  " dedi.

12 BİN VATANDAŞIMIZA DOKUNDUK

Bu mubarek gecede bizlerde tüm İzmit'i kapsayan tüm mahalle ve merkezi noktalarda 12 bin vatandaşımıza dokunduk. Halkımız ile birlik ve beraberliğimizi, muhabbetimizi arttırmak adına güzel bir kandil programı düzenledik. Vatandaşımızı kandil programı çıkışında selamladık, kandil simitlerini ikram ettik. İnşallah bu güzel ve anlamlı program örnek olur. Bu vesile ile tüm İzmit halkının Berat kandiliniz mübarek olsun." dedi.

İZMİT KÖYLERİNDE KANDİL DAYANIŞMASI

İlçe başkanlığının köy mahallelerindeki temsilcileri, İlçe Yöneticileri ve Meclis üyelerinın organizasyonuyla, İzmit'in Akpınar, Kulfallı, Arızlı, Kabaoğlu, Sekbanlı, Sepetçiler, Çayırköy, Yassıbağ, Orhaniye, Kısalar, Sarışeyh, Çubuklubala, Çubuklu Osmaniye, Arpacık, Ortaburun, Hasancik, Kadriye, Mecidiye, Zeytinburnu, Gedikli, Kozluca, Baloren, Akmese , Sultaniye, Güvercinlik, Baglica, Düğmeciler ve Dağköy köylerinde 2 bin adet kandil simidi dağıtıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük'te bıçaklı ve silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Gölcük'te bıçaklı ve silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı