06 Mayıs 2021 Perşembe

AK Parti Milletvekili Çakır’dan vefa ziyaretleri

AK Parti Milletvekili Çakır’dan vefa ziyaretleri

 AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, ilçe turlarını sürdürüyor. Partililerle istişarede bulunup faaliyetleri inceliyor, ziyaretler yapıyor.

10 Mart 2021 Çarşamba 16:53 Siyaset

Çakır, önceki gün de yine bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Başiskele’ye gitti. Gününü ilçede partilileri ve esnafı ziyaretle geçirdi. AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleriyle birlikte ilk olarak Döngel Mahalle Muhtarı Sinan Yavuzer ziyaret edildi. Sonrasında esnaf buluşması ve vatandaşlarla sohbet vardı.

KARAOSMANOĞLU VE KARAASLAN’I ZİYARET

Çakır ev ziyaretlerinde de bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi önceki dönem Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu evinde ziyarete gidilirken, eski Yuvacık Belediye başkanlarından Hikmet Karaaslan da yine ziyaret edilen partili isimler arasında yer aldı.

VATANDAŞLA VE ESNAFLA SOHBET

Çakır’ın ilçe ziyaretinde son durağı Yuvacık Otobüsçüler Kooperatifi oldu. Kooperatif Başkanı Selim Koral ve yönetim bu ziyaretten oldukça memnun kaldı. Döngel Mahallesinin yanı sıra Fatih Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla da buluşan sohbet eden AK Parti Milletvekili Sami Çakır ilçe ziyaretini güzel izlenimlerle tamamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cedit’te ilk imza 22 Mart’ta atılacak

Cedit’te ilk imza 22 Mart’ta atılacak