14 Nisan 2021 Çarşamba

AK Partili başkandan zehir zemberek açıklama: Pislikler gün yüzüne çıkacak

AK Partili başkandan zehir zemberek açıklama: Pislikler gün yüzüne çıkacak

Zorla istifa ettirildiğini iddia eden Ak Parti Körfez İlçe Kadın Kolları yöneticisi Sema Güler çok sert açıklama yaptı. Güler, “Yaptığınız pislikler de gün gelecek su yüzüne çıkacak. Siz birtakım ahlaksızlıklara meyil edeceksiniz ama cezasını bana yıkacaksınız yok öyle gün olacak devran dönecek” dedi

01 Şubat 2021 Pazartesi 13:48 Siyaset

5 yıl boyunca Ak Parti Körfez ilçe kadın kolları Yeniyalı Mahallesi başkanlığı yapan daha sonra kadın kolları yönetimine giren Sema Güler zehir zemberek bir açıklama yaparak istifa etti. Güler neden istifa ettirildiğini belirtmezken, “Yaptığınız pisliklerde gün gelecek su yüzüne çıkacak. Siz birtakım ahlaksızlıklara meyil edeceksiniz ama cezasını bana yıkacaksınız yok öyle gün olacak devran dönecek’’ açıklama yaptı. Sema Güler’in sosyal medya açıklaması şöyle:

İSTAFAM ZORLA VE CEBREN

”Kırgınım kızgınım... 5 yıl boyunca Ak Parti Körfez ilçe kadın kolları Yeniyalı Mahallesi başkanlığı yaptım. Başarılı geçen bu süreden sonra başarım ödüllendirildi ve kadın kolları yönetimine girdim. Lakin sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı bir hafta sonra istifam istendi. İstifam ise zorla cebren il kadın kolları başkanımız tarafından yapıldı. Eski yönetimden bir grup arkadaş ve bir grup mahalle başkanı tekrar söylüyorum sebebini bilmediğim bir konuyu alakam olmamasına rağmen tarafıma yıkıp il başkanını kandırmışlar ve il başkanımıza defalarca benim hiçbir konuyla alakam yok ve bir dedikodunun da içinde yer almadım demem rağmen tekrar ediyorum il başkanı cepren zorla istifamı almıştır.

SAĞLIK SORUNUM YOKTU

Benim sağlık sorunlarımdan dolayı istifamı almışlardır. Benim herhangi bir sağlık sorunum yoktur. Herhangi bir dedikodu ile alakam yoktur. Yani istifamı gerektirecek bir durum yoktur ama istifa ettirildim. Ben bir iki kişi için değil davamızın lideri Recep Tayyip Erdoğan için ülkem için Ak Partideyim ve siz bugün zorla bir imza aldınız ama Partimden beni koparamadınız koparamayacaksınız. Yaptığınız pisliklerde gün gelecek su yüzüne çıkacak. Siz birtakım ahlaksızlıklara meyil edeceksiniz ama cezasını bana yıkacaksınız yok öyle gün olacak devran dönecek... Şimdilik anlatacaklarım bu kadar...”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ellibeş: CHP’nin tükenişini borçlu Yuvacık Barajı'yla önleyemezsiniz

Ellibeş: CHP’nin tükenişini borçlu Yuvacık Barajı'yla önleyemezsiniz