19 Ekim 2021 Salı

Ak Partili kadınlara plaket

Ak Partili kadınlara plaket

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, ilçe kadın Kolları başkanlarıyla gerçekleştirilen aylık olağan toplantı sonrasında 6 ilçe kadın kolu başkanına plaket takdim etti

14 Eylül 2021 Salı 13:20 Siyaset

Plaket takdimi öncesinde yaptığı konuşmada başkan Özdemir, "İlçelerimizde siz değerli kadın kolları başkanlarımız öncülüğünde büyük fedakarlık ve özveriyle gerçekleştirilen proje ve faaliyetlerle çalmadık kapı, kazanmadık gönül bırakmayacağız. Bu bağlamda yapılan çalışmalarının değerlendirilmesi sonucu Temmuz ve Ağustos ayında birinci olan ilçelerimize plaket takdim ediyoruz. Kocaeli Teşkilat Performans Sistemi'nde Temmuz Ayı 1.'si Darıca, Ağustos Ayı 1.'si Başiskele ilçemize, Tanıtım Medya dalında sosyal medyayı en aktif kullanan Temmuz Ayı 1.'si Çayırova, Ağustos Ayı 1.'si Derince ilçemize, 'gönül seferberliği' kapsamında yeni üye kaydı çalışmasında Temmuz Ayı 1.'si Gebze, Ağustos Ayı 1.'si Karamürsel ilçelerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Konuşmasının ardından alanında birinci olan ilçe kadın kolları başkanlarına plaket takdim eden Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, çalışmaların her ay değerlendirileceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emekli Amiral Ertürk: Asıl darbeyi siz yaptınız

Emekli Amiral Ertürk: Asıl darbeyi siz yaptınız