17 Haziran 2021 Perşembe

Başkanlar birbirine sordu: 128 Milyar Dolar nerede?

Başkanlar birbirine sordu: 128 Milyar Dolar nerede?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’lun Twitter hesabından başlattığı akım illerde de devam ediyor. CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a, Şanbaz Yıldız Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’ya, Mutlu da Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’e sordu: 128 Milyar Dolar nerede?

05 Mayıs 2021 Çarşamba 19:09 Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e seslenerek son zamanlarda ülkenin gündemine oturan “128 milyar dolar” konusuna dikkat çekmiş ve ardından da Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu etiketleyerek aynı soruyu ona yöneltmişti. Temel Karamollaoğlu da bir paylaşım yaparak Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı etiketlemişti.

YILDIZLI, YILDIZ’A SORDU

Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı bu akım şimdiler de illere de sıçradı. CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı da Twitter hesabından  İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ı etiketleyerek, “Şanbaz Başkanım, milletimizin kaybolan 128 milyar dolarını ve damadı her sorduğumuzda farklı yanıtlar aldık. Afişler asıp sorduk, onlar da kayboldu. Damat ve afişler neyse de 128 milyar doların nerede olduğunu biliyor musunuz?” diye sordu.

YILDIZ, MUTLU’YA SORDU

Başkan Yıldızlı’ya Twitter hesabından yanıt veren ve Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu’yu etiketleyen Şanbaz Yıldız,  “Harun Başkanım memleketimiz adeta kayıplar ülkesine döndü. Bu kayboluşlar hayra alamet değil. Bir de hukukçu kimliğiyle @avzafermutlu başkana soralım. #128MilyarDolarNerede ?” dedi.

MUTLU, NAZLIGÜL’E SORDU

Şanbaz Yıldız’a yanıt veren Zafer Mutlu ise Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ü etiketleyerek, “Şanbaz Başkanım, memlekette adalet mi kalmış.. Bir sahipsizliktir bir başı bozukluktur gidiyor. Herkesin yaptığı yanına kar kalıyor. Bu böyle gitmez.. Ne dersin Mustafa Nazlıgül Başkanım” paylaşımında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Afgan uyruklu 16 kaçak göçmen yakalandı

Afgan uyruklu 16 kaçak göçmen yakalandı