13 Nisan 2021 Salı

Bozkurt Uslu, Körfez iddiasını sürdürüyor

Bozkurt Uslu, Körfez iddiasını sürdürüyor

Son yerel seçimlerde halktan büyük destek almasına rağmen Millet İttifakının İYİ Partili ismi aday göstermesi nedeniyle adaylıktan çekilen Bozkurt Uslu, Körfez iddiasını sürdürüyor. Uslu son olarak Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

30 Mart 2021 Salı 11:25 Siyaset

CHP’nin Körfez Belediye Başkan Adayı olan fakat Millet İttifakının İYİ Partili bir ismi aday göstermesi nedeniyle adaylıktan çekilen Bozkurt Uslu, Körfez için çalışmaya devam ediyor. Uslu son olarak CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek Körfez’le ilgili süreci paylaştı. Uslu, genel başkan yardımcıları ile de bir araya geldi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Uslu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “30 Mart yerel seçimlerimizin üzerinden 2 yıl geçti. Körfez Belediye Başkanlığını Partimize ve insanımıza kazandırmak için aralıksız çalışmaktayız. En büyük direncimizi halktan almaktayız. Sahada gördüğümüz yoğun destek, inanç ve ittifakımız ile birlikte başaracağız. Bu duygu ve çalışmalarımızı Genel Merkezimizde, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve ilgili Genel Başkan yardımcılarımız ile paylaştım. Bilgi verdim. Bize olan güvenlerini asla boşa çıkarmayacağız. Çok çalışacak ve halkımıza daha çok hizmet edeceğiz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vergi borcu yapılandırma taksiti için son gün!

Vergi borcu yapılandırma taksiti için son gün!