01 Aralık 2021 Çarşamba

Çakar’dan Sadıkoğlu açıklaması: CHP ile ilişkilendirilemez

Çakar’dan Sadıkoğlu açıklaması: CHP ile ilişkilendirilemez

CHP İzmit İlçe eski yöneticisi Bülent Sadıkoğlu, trafik uygulamasından kaçarken otomobili ile bir polisi sürükleyerek yaralanmasına neden olmuştu. Konu ile ilgili açıklama yapan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, olayın CHP ile ilişkilendirilmesinin kabul edilemez olduğunu belirtti

15 Ekim 2021 Cuma 21:36 Siyaset

CHP İzmit İlçe eski yöneticisi Bülent Sadıkoğlu, bugün Yuvacık Sapağı mevkiinde trafik uygulamasından kaçarken trafik polisini aracıyla metrelerce sürüklemiş ardından olay yerinden uzaklaşmıştı. Yaşanan olayın ardından CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar yazılı bir açıklama yaparak olayın CHP ile ilişkilendirilmesinin kabul edilemez olduğunu belirtip polis memuruna geçmiş olsun dileklerini iletti. Çakar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bu sabah kendini bilmez bir vatandaşın, polis kontrol noktasından kaçarak polis memurumuz Bedir Yıldız'ın yaralanmasına sebep olması bizleri derinden üzmüştür.Polis memuruna acil şifalar diler, emniyet camiasına da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

“SUÇ BİREYSELDİR”

Olaya karışan aracın CHP Plakalı olması ,bazı yayın organlarında partimiz ile bağdaştırılmaya çalışılması hiçbir şekilde kabul edilir değildir. Bu olayı gerçekleştiren vatandaşının bir an önce yakalanıp yargı önünde en ağır cezaya çarptırılması, emniyet camiası ve polis memurumuz Bedir Yıldız kadar bizleri de rahatlatacaktır. Suç bireyseldir, suçu işleyen kim olursa olsun CHP ile bir bağı olduğunu tespit edersek, disiplin sürecini hızlı bir şekilde başlatılması için gereğinin yapılacağından kimsenin şüphesi olmamalı. Tekrardan polis memurumuz ve emniyet camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, İzmit’imizin huzurunun bozulmasına asla izin vermeyeceğimizi belirtirim.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yıldızlı: En kısa sürede ihraç edilecek

Yıldızlı: En kısa sürede ihraç edilecek