REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

CHP, Gebze’ye çıkarma yaptı

CHP, Gebze’ye çıkarma yaptı

CHP’li 14 milletvekili, İl Başkanı Harun Yıldızlı ve yöneticiler iki gün boyunca Gebze bölgesinde olacaklar. Ziyaretler öncesinde CHP Gebze İlçe Başkanlığı’nda yapılan programda açıklamalarda bulunan CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, “CHP’ye çöp, çamur demek kimsenin haddi değildir” dedi

11 Mart 2021 Perşembe 14:54 Siyaset

CHP’li vekiller Gebze bölgesinde. CHP’nin 14 milletvekili Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nı iki gün boyunca karış karış gezerek, ekonomik sıkıntıların ve pandemi döneminin bölgedeki yansımalarının fotoğrafını çekecek. Saha ziyaretleri öncesinde CHP Gebze İlçe Başkanlığı’nda partililer ve basın mensuplarıyla bir araya gelen CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, hem partililerin hem de bölge basınının sorularını yanıtladı. Programın açılış konuşmasını yapan Orhan’ın ardından söz alan Yıldızlı, “Yola çıktığımız günden beri hedefimiz iktidar” dedi.

“HALKIN İKTİDARINI KURACAĞIZ”

İlçe ve il başkanının ardından açıklamalarda bulunan İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, “Bu ziyaretler sadece Kocaeli’de yapılmayacak. Partimizin ekonomi masası, ekonomik sorunlar hakkında çalışmalar yapıyor. Bütün örgütümüz her an seçime hazırmış gibi çalışıyoruz. Türkiye’yi nasıl yöneteceğini planlayan bir yönetimle karşınızdayız. Her türlü sorunu çözmeye hazır bir CHP var” dedi. Giresun Milletvekili Necati Tığlı ise, “Biz ülkeyi yönetmeye talibiz ve buna da hazırız. En yakında hep birlikte halkın iktidarını kuracağız” açıklamasında bulundu.

“ÜLKE BÜYÜK SIKINTI İÇERİSİNDE”

Programda son olarak konuşan Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ise, “Memleketi bozuk düzenden nasıl çıkarırız onun gayreti içerisindeyiz. 19 yıldır bu ülkede iktidar var ve bu insanlar yatıp kalkıp CHP’ye iftira atıyor. CHP’ye çöp, çamur demek kimsenin haddi değil. Bunu sayın cumhurbaşkanı da, herkes de bilecek. Bu parti bu toprakları bize vatan yapanların kurduğu partidir. Bu parti Mustafa Kemal Atatürk’ün partisidir. Kimse bu partiye kötü söz söyleyemez. Ülke çok büyük bir sıkıntı içerisinde. Biz bu ülkeyi bu sıkıntılardan nasıl kurtarırız amacındayız. Yol arkadaşlığını büyüterek, iktidar olacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gazeteciler kongreye gidiyor

Gazeteciler kongreye gidiyor