REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

CHP İzmit'e 25 yeni üye

CHP İzmit'e 25 yeni üye

CHP Kocaeli Örgütü'nün 12 ilçede başlattığı 10 kadın üye kampanyası kapsamında CHP İzmit İlçe örgütüne 20 kadın partiye katıldı

13 Kasım 2020 Cuma 16:21 Siyaset

CHP İzmit İlçe Başkanlığında partiye yeni üye olan üyelerin rozet takdim programı gerçekleştirildi. Her ilçede 10 üye kapsamında başlatılan kampanyada, İzmit’te 5’i erkek 20’si kadın olmak üzere 25 kişi üye oldu. Programda partiye üye olan isimlere rozetleri takdim edildi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen programa Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Tahsin Tarhan, CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı, üyeler ve partililer katıldı. Programda partiye üye olan isimlere rozetleri takdim edildi.

“KADIN CİNAYETLERİ SON BULSUN”

Programda söz alan CHP Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, kadınlarla birlikte partinin daha da güçlü olduğunu belirterek, “Her ilçede 10 kadın üye için proje başlattık bu süreci birlikte yürüteceğiz. Kadınlarımızla partimiz daha güçlü oldu. Bugün gene ilimizde kapımızın önünde gerçekleşen bir cinayete tanık olduk. Pompalı tüfekler peynir ekmek gibi satılıyor. Bu cinayetlerin artık son bulması gerek. Bizlerle birlikte yoldaşlık ve paydaşlık yapmak için gelen üyelerime teşekkür ediyorum” dedi.

“KADINLAR CHP’Yİ İKTİDAR YAPACAK”

Kaya’nın ardından konuşan CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı “Her ilçede 10 kadın projesi ile partimize katılan kadınlara çok teşekkür ediyorum. Kadınlar CHP’yi iktidar yapacaktır. Hep birlikte örgütlenip çalışacağız. Bizler her gün sahadayız. Çayırova’da internet olmadığını biz gidip görerek gündeme getiriyoruz. Biz oturarak değil sokakta çalışıyoruz. Hep birlikte iktidara yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı. 

TARHAN “YASA GEÇMEMELİ”

Programda konuşan son isim olan CHP Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Tahsin Tarhan, “Önümüzdeki hafta enerji piyasası hakkında bir kanun gelecek. Bu kanun hakkında Kocaeli’deki tüm partilerden destek istiyoruz. Üç tane ile Lastik yakma fabrikası yapılacak, Elazığ, Düzce ve Kocaeli’de olacak bu fabrikalar. Kocaeli’deki tüm parti ve STK’ları buna karşı olmaya davet ediyorum. Avrupa’nın tüm pisliği Türkiye’ye gelecek, Türkiye’ninki de Kocaeli’ye. Kocaeli’yi seviyorsanız bu maddennin geçmemesini sağlarsınız. Yeni üyelerimizle daha çok güçlü olacağız. Kadınlarımız bizim için çok önemli” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP’ye önemli ziyaret

CHP’ye önemli ziyaret