REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

CHP köylere çıktı, sorunları dinledi

CHP köylere çıktı, sorunları dinledi

CHP Körfez İlçe teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal ile birlikte önce il ve ilçe yönetimleri ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ziyaret edildi, daha sonra da Körfez’in köylerinde saha çalışması yapıldı

17 Nisan 2021 Cumartesi 21:54 Siyaset

Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, ilk olarak İl Başkanı Harun Yıldızlı ve yönetimi, İzmit Belediye Başkanı, sonrasında da Körfez İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretler sırasında partinin çalışmaları, yapılacak olan etkinlikleri hakkında bilgi verildi.

Daha sonra da Orhan Sarıbal, Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve yönetimi ile birlikte ilçenin köylerine çıkıldı. Partili kadınların kalabalık olarak yer aldığı köy programında tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlardan sorunları dinlendi. Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal ziyaret sırasında verdiği bilgide, “Çiftçisi zarar eden bir ülke tarımda ayakta kalamaz. Çiftçiyi zarar ettirmeyecek bir düzen oluşturmalıyız. 3 yıl çiftçiyi desteklersek, Türkiye'nin dışarıdan temel gıda ithalatına ihtiyacı olmaz” dedi.

Körfez Sevindikli ve Şemsettin köylerine yapılan ziyaret sonrasında Körfez Cemevinde devam eden Tekin ailesinin taziyesine katılım yapıldı ve aileye baş sağlığı dilendi.

Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız çalışma sonrasında  verdiği bilgide, “Genel Başkan Başdanışmanımız, PM Üyemiz, Bursa Milletvekilimiz Sayın Orhan SARIBAL ile Körfez ilçemizin Şemsettin ve Sevindikli köylerindeydik. Tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan vatandaşlarımızla uzun sohbetler ettik. Gitmeyen, işleyip de yürüyemeyen, mevcut sektör planlama ve organizasyonların çiftçi ve hayvancılıkla uğraşan halkımız için daha da zorlaşan koşullarını konuştuk. Gerçek anlamda fayda sağlayabilecek tarım ve hayvancılık destekleme politikalarımızı anlatan Sn. Sarıbal’a halkımızın da ev sahipliği, misafirperverliği ve ilgisi yoğundu. Biz de Körfez ilçe örgütü olarak bu ziyaretleri ve ilçemize göstermiş oldukları nezaketten dolayı bir kez daha Sn. Orhan Sarıbal’a teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Yaşam Bahçesi'nde sona doğru

İzmit Yaşam Bahçesi'nde sona doğru