18 Nisan 2021 Pazar

CHP’de eski ve yeni ilçe başkanları güç birliği yaptı

CHP’de eski ve yeni ilçe başkanları güç birliği yaptı

Pandemi döneminde normalleşme çabaları hızla devam ederken, siyasette de hareketlenmeler başladı. Erken seçimin gündemden düşmediği günlerde, CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve yönetimi bir ilkle imza atarak, partide daha önce ilçe başkanlıkları yapmış olan isimleri davet etti. Bir araya gelen yeni ve eski ilçe başkanları tecrübelerini aktararak yeni yol haritaları oluşturdular

17 Mart 2021 Çarşamba 13:03 Siyaset

Körfez İlçe Teşkilat binasında düzenlenen önemli buluşmaya, İlçe Başkanı Bülent Yıldız, eski İlçe Başkanları Tuğman Kayalı, Cevdet Şahin, Cavit Dağdeviren, Turgay Aksu, Fatma Koçkar, Mehmet Miroğlu katıldılar. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ercan Şamlı’da toplantıya katılarak düşüncelerini aktardı. Mevcut gündem konuları, yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar hakkında görüşlerin alındığı ve eski ilçe başkanlarının deneyimlerinden yola çıkarak öneri ve eleştirilerin alındığı toplantının oldukça verimli geçtiği belirtildi.

İKİNCİ TOPLANTI 13 NİSAN'DA

Eleştiri ve önerilerin de alındığı toplantıda özellikle mevcut yönetimin çalışmalarına destek olacak fikir ve öneriler not edilerek, bundan sonraki çalışmalara ait yol haritaları oluşturuldu. Eski ilçe başkanları bundan sonra da parti çalışmalarına destek vereceklerini belirterek başarı çıtasının yükselmesi için çaba harcayacaklarını söylediler. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ercan Şamlı da toplantıda gençler adına konuşarak düşüncelerini aktardı. İlçe başkanları ve kanaat önderlerinin katılacağı ikinci toplantının 13 Nisan’da tekrarlanması için karar alındı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Otomobilin çarptığı motosikletteki anne ve oğlu yaralandı

Otomobilin çarptığı motosikletteki anne ve oğlu yaralandı