REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

CHP’li gençler aylardır Ali Sarı’yı arıyormuş!

CHP’li gençler aylardır Ali Sarı’yı arıyormuş!

CHP İl Gençlik Kolları, İzmit İlçe Gençlik Kolları başkanı olarak Ali Sarı’yı atadıklarını duyurdu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e muhalif olan Ali Sarı’nın ataması ilginç karşılandı

15 Mart 2021 Pazartesi 23:28 Siyaset

CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atama yapıldı. CHP İl Gençlik Kolları Örgütü, İzmit İlçe Gençlik Kolları başkanı olarak Ali Sarı’yı atadıklarını açıkladı. İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar şu açıklamayı yaptı: “Aylardır titizlikle yürüttüğümüz İzmit Gençlik Kolları süreciyle ilgili İl Gençlik Örgütümüz bugün yapılan olağan toplantısında İlçe Başkanlığı için Ali Sarı Kardeşimizi atamayı uygun görmüştür. Parti içerisinde vermiş olduğu mücadele, gençlik örgütlerinde almış olduğu görevler dikkate alınarak, örgütümüzün kararı emeğin hakkını vermekten yana olmuştur. Gençlik Örgütleri olarak emeğin savunuculuğunu yapmaya dün olduğu gibi bugün de devam edeceğiz. İzmit”imize hayırlı uğurlu olsun.”

İLGİNÇ KARŞILANDI

Ali Sarı, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet‘e muhalif olan partili gençlerin başında geliyordu. Sarı, her fırsatta Hürriyet’e sosyal medya üzerinden eleştirel paylaşımlar yapmasıyla bilinen bir kişilik. İl Gençlik Kollarının aylar sonra yaptığı bu atama ilginç karşılandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tanımıyoruz, iyi niyetli bulmuyoruz!

Tanımıyoruz, iyi niyetli bulmuyoruz!