REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

Ellibeş, teşekkür mesajı yayımladı

Ellibeş, teşekkür mesajı yayımladı

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 7. Olağan İl Kongresi’nin büyük bir coşku ve heyeanla geçmesinden dolayı bütün teşkilata teşekkür etti

09 Kasım 2020 Pazartesi 14:32 Siyaset

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, kongre sonrası yayımladığı ilk mesajında şunları söyledi: “Çok konuşulacak, farklı açılardan değerlendirilecek bir genel kurulu geride bıraktık. Herşeyden önce kongremizi teşrifleriyle onurlandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Bakanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, STK temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Ve elbette en büyük teşekkkürü bizleri her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmayan ve daima güçlü kılan teşkilat mensuplarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ÇOK GENÇ BİR PARTİ

Her kongre partimizde yenilenmeyi de getirir. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar sundukları katkı için teşekkür ederken, yebi yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Çok özenip, gece-gündüz yorulmadan çalışarak hazırlandığımız kongremizin hayırlar getirmesini diliyorum. AK Parti henüz 19 yaşında çok genç bir parti. Bu kongreyle inandığı yolda yürüyen güçlü teşkilatımızla yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkıyoruz. Tek derdi 83 milyonun tamamının refahı olan bu yolda Allah Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin yar ve yardımcısı olsun”.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sıva yaparken inşaattan düşen işçi öldü

Sıva yaparken inşaattan düşen işçi öldü