17 Nisan 2021 Cumartesi

Gelecek Dilovası’nda sürpriz yapacak

Gelecek Dilovası’nda sürpriz yapacak

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, Dilovası İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına katıldı. Başaran, teşkilatlanma konusunda Dilovası’nın önemli mesafeler kat ettiğini belirterek yöneticilere teşekkür etti.

03 Mart 2021 Çarşamba 09:48 Siyaset

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran her hafta bir ilçede yönetim kurulu toplantılarına katılma programında bu haftayı Dilovası’na ayırdı. Cumhuriyet Mahallesi, Bağdat Caddesindeki teşkilat merkezinde ilçe başkanı Fesih Telli ve yönetimi tarafından karşılanan başkan Başaran, “51 bin nüfusuyla Kocaeli’nin en küçük ilçesi konumunda olan Dilovası tam bir sorunlar yumağı. Diğer ilçelerden farklı bir yapıya sahip. Partimiz Doğu ve Güneydoğu’da çok iyi durumda. Tabii ki bunun yansıması olarak Dilovası’nda da büyük bir teveccüh var. İlçe Başkanımız Fesih Bey kısa sürede sizlerinde desteğiyle büyük bir iş başardı. Dilovası’nın hassas dengeleri içinde bunu gerçekleştirmek büyük başarı” dedi.

İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ı toplantılarında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten başkan Fesih Telli de yaptığı konuşmada “Hızlı bir şekilde teşkilatlandık. Kongremizden sonra katılımlar oldu. Görev alabilecek bir çok değerimiz var. Seçim atmosferine girildiğinde büyük sürprizler olacak. Ben buna inanıyorum. Göreceksiniz Kocaeli’nin en başarılı ilçesi olacağız. 12 mahallemiz var. En kısa sürede mahalle başkanlarımızı atayacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de 337 km dere temizliği yapıldı

Kocaeli’de 337 km dere temizliği yapıldı