13 Nisan 2021 Salı

Güner Çiçekli, kaleyi içten fethediyor

Güner Çiçekli, kaleyi içten fethediyor

İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı ve STK’lardan Sorumlu Başkanı Güner Çiçekli, ezber bozarak iş yerleri ziyaretinin yanı sıra evleri ziyaret ederek, çalışmalarını anlatıp yeni üye kaydı yapmaya başladı.

13 Şubat 2021 Cumartesi 15:08 Siyaset

Her an seçim olacakmış gibi çalışmalara devam eden İYİ Parti’de, yeni üye kayıtları ve mahalle oluşumlarına da hız verildi. Güner Çiçekli, fırsat buldukça gelen davetleri kabul edip partiye katılım yapmak isteyen aileleri ziyaret ediyor. Ziyaret sırasında yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlatan Güner Çiçekli, istek üzerine de yaşları uygun olan aile fertlerinin üyelik kaydını gerçekleştiriyor. Bu konuda iddialı olan Çiçekli’nin zaman zaman da iş yerine gelen ve partiye katılmak isteyen vatandaşlar, kısa süreli görüşme sonrasında formlarını doldurarak aileye katılıyorlar.

"BÜYÜK İLGİ GÖRÜYORUZ"

Güner Çiçekli, son aylarda partiye olan katılım ve ilginin beklenenin çok üzerinde olduğunu da ifade ederek, “Ben ve arkadaşlarım saha çalışmalarında büyük ilgiyle karşılanıyoruz ve halk umut olarak gördükleri partimize sarılıyorlar. Üye çalışmalarında hiç zorlanmadan kayıt yapıyor, aileyi büyütüyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Dereye düşen köpekleri itfaiye kurtardı

Dereye düşen köpekleri itfaiye kurtardı