REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

Güney’den esnaf ziyaretleri

Güney’den esnaf ziyaretleri

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit’te Çarşı ve Bekirdere esnafını ziyaret etti

18 Kasım 2020 Çarşamba 10:07 Siyaset

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, esnaf ziyaretleri kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Güney, yöneticileriyle birlikte İnönü Caddesi ve Bekirdere esnafını ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Pandemi sürecinde hassasiyetlerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Başkan Güney, Bölge esnafı tarafından samimiyetle karşılandı.

"ESNAFIMIZIN KATKILARI BÜYÜKTÜR"

Pandemi sürecinde gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Güney, "Halkımızın bizlere gösterdiği teveccüh enerjimize enerji katıyor ve motivasyonumuzu daha da arttırıyor. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte esnaflarımızın anlayışla ve hassasiyetle sürece katkıları çok büyüktür. Pandemi sürecinde ortaya koyulan bu birlik ve beraberlik sayesinde başarılı olacağız. Tek duamız ve temennimiz en kısa sürede alınan önlemlere uyarak bu süreci atlatmaktır" dedi.

"HİZMETLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

İzmit esnafı adına Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını takip edeceğini sözlerine ekleyen Güney, “İzmit Belediyesin'in yapmayı planladığı işler için mecliste AK Parti adına destek vereceğiz. İzmit'in hayrına, faydasına ne iş olursa biz hizmete ve desteğe hazırız. Her ne olursa olsun İzmit kaybetsin, sıkıntı çeksin istemiyoruz. CHP yönetimlerinin vatandaş taleplerine karşılık verebilmesini, ihtiyaç olan ve söz verilen işlerin artık programa alınarak acil bir şekilde yapılmasını esnafımızla birlikte bekliyoruz. Büyükşehir Belediyemizin yapacağı hizmetlerde ise takipçisi esnafımız adına takipçi olacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Piyasaya süreceklerdi! 2 milyon liralık tarihi geçmiş ürün ele geçirildi

Piyasaya süreceklerdi! 2 milyon liralık tarihi geçmiş ürün ele geçirildi