17 Nisan 2021 Cumartesi

İYİ Parti Körfez, esnafın sorunlarını dinledi

İYİ Parti Körfez, esnafın sorunlarını dinledi

İYİ Parti Körfez İlçe yönetimi, İl Başkan Vekil Ayşegül Babacan ve İl Başkan Yardımcısı Birsen Çulha, İlçe Başkanı Cahit Sürüm, ilçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Candemir ve Reşat Sarı ile birlikte Hereke ve Yukarı Hereke’ye çıkartma yaptılar

14 Şubat 2021 Pazar 17:08 Siyaset

İYİ Parti ekibi, Genel Başkanın başlattığı saha çalışmasını devam ettirerek önce esnafın sorunlarını dinlediler. Pandemi nedeniyle işleri önemli ölçüde azalan, okulların kapalı olması nedeniyle de ticaretin adeta durma noktasına geldiği esnaf, zor dayandıklarını söylediler. Ekonomik sıkıntı nedeniyle oldukça zorlanan, alınan kredilerin ödenmeye başlamasıyla da sıkıntıları artan esnaf, bir an önce normale dönülmemesi halinde kepenk kapatmaların başlayacağını belirttiler.

ÖMER TOYRAN DA SAHADA

İYİ parti Körfez İlçe Kurucu Başkanı ve Milletvekili adayı olan İbrahim Ömer Toyran da saha ekibinde yer alarak bundan sonra aktif siyasete dönüş sinyalini verdi. Toyran’ın katılımıyla da güçlenen ekip esnafın özellikle ekonomi hakkındaki düşüncelerini ve sorunlarını dinleyerek, genel merkeze iletilmek üzere not aldılar. Bu arada, ekip içinden oluşturulan guruplar da çeşitli noktalarda ve Yukarı Hereke’de stant kurarak yeni üye kayıtları gerçekleştirdiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kontrolden çıktı, iş yerinin vitrinine çarparak durabildi!

Kontrolden çıktı, iş yerinin vitrinine çarparak durabildi!