REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

İYİ Parti Körfez'den 'Sacayağı Hareketi'

İYİ Parti Körfez'den 'Sacayağı  Hareketi'

İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilatı, bugüne kadar diğer siyasi partilerin yapmadığı bir uygulama ve oluşum için harekete geçtiler. “Sacayağı hareketi” adı verilen uygulama ile ilçe yönetimi, gençlik kolları ve kadın kolları her mahallede kendilerine göre mahalle başkanları ve mahalle yönetimleri oluşturacak ve 3 koldan çalışacaklar

08 Kasım 2020 Pazar 09:59 Siyaset

Sacayağı hareketinin ilk uygulamasına ilçe yönetimi adına Teşkilatlardan Sorumlu Başkan ve İlçe Başkan Yardımcısı Tugay Polat ile başlandı. 36 mahallede temsilcileri belirleyen Tugay Polat, il ve ilçe yönetiminin de katıldığı törenle yetki belgelerini mahalle başkanlarına teslim etti. 8 Kasım Pazar günü de Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan ve İlçe Başkan Yardımcısı Aynur Vergili ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Duman, 36 mahalle de kendilerine bağlı başkanlara yetki belgelerini verecekler. Bu uygulama ile saha çalışmalarında bir mahallede 3 ayrı koldan çalışma yapılacak ve kendilerine ulaşılamayan insan kalmayacak.

"HEPİNİZ İLÇE BAŞKANISINIZ"

Yetki belgelerinin verildiği törene İlçe Başkanı Cahit Sürüm, STK ‘lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli, İl Yönetim Kurulu Üyesi Buğra Yiğit Kılınç, İlçe Muhasibi Ayşegül Dinç, Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Aynur Vergili, İlçe Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Zübeyde Çalık ve ilçe yöneticileri ile mahalle temsilcileri katıldılar. Bizim Kafe’de düzenlenen törende konuşan İlçe Başkanı Cahit Sürüm, her mahalle başkanının bir ilçe başkanı olduğunu söyleyerek, “Sizler mahallede beni, Genel başkanımız Meral Akşener’i temsil ediyorsunuz. Şu andaki anketlerde Cumhur İttifakından 6 puan önde gözüküyoruz. Hiç yorulmadan, kimseye bakmadan çalışacağız. Bugünkü kötü gidişatın farkındasınız, hiçbir şeyimiz kalmadı. Dini reklamlarına alet ediyorlar. Tugay Polat arkadaşımız burada çok iyi bir çalışmayı gerçekleştirdi” dedi. İlçe Muhasibi Ayşegül Dinç te törene katılarak, sacayağı hareketinin partiye büyük bir başarı kazandırmasını beklediklerini söyledi. Konuşma sonrasında mahalle başkanlarına yetki belgeleri il ve ilçe yöneticileri tarafından teslim edilerek, çalışmalarında başarılar dilendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İlk ziyaret CHP’den

İlk ziyaret CHP’den