17 Nisan 2021 Cumartesi

İYİ Partili kadınlar 2021'i konuştu

İYİ Partili kadınlar 2021'i konuştu

İYİ Parti Körfez’de ilçe yönetimiyle, bağlı kadın politikaları ve gençlik politikalarıyla 2020 yılında ki performansın üzerine çıkacak çalışmalar planlıyorlar. Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Aynur Vergili, yönetimde yer alan kadınlarla birlikte toplanarak, İlçe Başkanı Cahit Sürüm ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tugay Polat’la birlikte 2021 çalışma programını konuştular

04 Şubat 2021 Perşembe 12:38 Siyaset

Cahit Sürüm, Körfez Center AVM’de salonda gerçekleşen kısa süreli toplantıda yaptığı konuşmada, genel politikalar ve yerel politikalar hakkında, özellikle de son günlerde konuşulan belediyenin devirleri hakkında bilgi verdi. Cahit Sürüm, 2021 yılında pandeminin de azalmasını ve normal hayata dönülmeye başlamasını ümit ettiklerini söyleyerek, “Bu dönemle birlikte 2021 yılı bizim daha çok üye, daha çok vatandaşa ulaşmak için çalışma yılımız olacak. Bu konuda siz hanımlara her zaman çok güvendik ve güvenimiz devam ediyor” dedi.

SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLECEK

Gerçekleşen Şubat ayı olağan toplantısı sırasında Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Aynur Vergili, 2021 yılının önceki yıllardan daha verimli geçeceğini belirterek, üye kaydı çalışmalarının devam edeceğini, Nisan ayında da önemli projelerle saha çalışmalarına hız katılacağını söyledi. Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşen ve kısa sürede tamamlanan toplantı sonrasında görev tanımlarını alan kadınlar çalışmalara başlamak üzere ayrıldılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

'Önlemleri gevşetirsek tekrar vaka sayısında artış görebiliriz'

'Önlemleri gevşetirsek tekrar vaka sayısında artış görebiliriz'