12 Nisan 2021 Pazartesi

İYİ Partili kadınlar Kartepe'de ziyaretlerde bulundu

İYİ Partili kadınlar Kartepe'de ziyaretlerde bulundu

İYİ Parti Kadın Politikaları birimi 12 ilçe kadın politikalarına ziyaret ve saha programının devamında Kartepe’de bir dizi ziyaretlerde bulundu

25 Şubat 2021 Perşembe 13:45 Siyaset

Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, Kartepe Kadın Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Özlem Yücel kadın politikaları çalışma ekibiyle Kartepe İlçe binasında bir araya geldikten sonra saha programlarına başladılar. İlk olarak Kartepe Gazetesi imtiyaz sahibi Cem Şakaoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Nilay Merttürk’ü ziyaret eden İYİ Partililer, kadın muhtar ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. Programın sonunda geçtiğimiz haftalarda talihsiz olay sonucu yaşamını yitiren CHP Meclis Üyesi Tugay Adak’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak acılarını paylaştılar. 

"ESNAF DA VATANDAŞ DA MUTSUZ"

Açıklamada bulunan İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, “Kartepe ile dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz programımızda da sokağın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Esnaf da vatandaş da mutsuz. Enflasyonun sorumlusunun esnaf olduğunu savunan hükümete karşı vatandaş alım gücünü kaybetmiş, esnaf ya kepenk kapatmış ya da siftah yapamaz hale gelmiş durumda. Koyun can derdinde, kasap et derdinde bile değil artık! Ancak ne vatandaşlarımız ne de esnafımız bu oyunlara gelmiyor, her şeyin farkında” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Polis memuru koronaya yenildi

Polis memuru koronaya yenildi