17 Nisan 2021 Cumartesi

İYİ Partili kadınlar kolları sıvadı

İYİ Partili kadınlar kolları sıvadı

İYİ Parti Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanı Aynur Vergili ve ekibi 1 Mart’ı başlangıç kabul ederek sahaya indiler

04 Mart 2021 Perşembe 13:25 Siyaset

Partinin Körfez’de rekor sayılacak bir hızla yeni üye kaydı yapmasında ve üye sayısının 4 bine yaklaşmasında önemli rol oynayan kadınlar, taziye, hasta, yardıma muhtaç aile ziyaretleri ve nokta ziyaretleri yaparak hızlı bir başlangıç gerçekleştirdiler. Ziyaretler sırasında İl Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanı Pelin Dönge’de ekipte yer alarak, saha çalışmalarına destek verdi.

HASTA ZİYARETLERİ

Bir süre önce babasıyla birlikte trafik kazası geçiren ve ayağından yaralanan Murat Kurt, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Fatih Işık’ın eşi Nilgün Işık ziyaret edilen noktalar arasında yer aldı. İYİ Partili kadınlar, hasta evlerine de ziyaretler düzenleyerek, bu sırada istek üzerine partiye yeni katılımlar da sağladılar. Rekor bir hızla çok sayıda eve ve noktaya ziyaretler yapan kadınlar, partiye olan olumlu yaklaşımın ve yeni katılımların kendilerini mutlu ettiğini söylediler. Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanı Aynur Vergili, bu ay ve önümüzdeki ay daha aktif çalışmalar yapacaklarını ve ilk olacak projelere imza atacaklarını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kadının ayak sesi İzmit’te sanatla yankılanacak

Kadının ayak sesi İzmit’te sanatla yankılanacak