19 Ekim 2021 Salı

Kocaeli, 2 genel başkanı ağırlayacak

Kocaeli, 2 genel başkanı ağırlayacak

Geçtiğimiz hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kıllıçdaroğlu’nu ağırlayan Kocaeli, yarın 2 genel başkanı birden ağırlayacak

18 Eylül 2021 Cumartesi 16:04 Siyaset

Geçtiğimiz hafta İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çınar Çocuk Evi’nin açılış törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılmıştı. Kılıçdaroğlu’nun ardından siyasi partilerin genel başkanlar düzeyindeki Kocaeli mesaisi devam ediyor.

SARIGÜL 11:30’DA

Yarın ilk olarak; Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin 26 Eylül’de yapılacak olan 1. Olağan Büyük Kurultayı öncesi tüm Türkiye’de genel başkan adayları arasında düzenlenecek olan ve tüzüğe göre partiye üye tüm vatandaşların oy kullanacağı seçim için İzmit’e geliyor. İl binasında yapılacak oylama saat 11.30’da başlayacak. Genel Başkan Mustafa Sarıgül, il binasında ulusal ve yerel basının sorularını da yanıtlayacak.

AKŞENER 17:30’DA

Saat 17:30’da ise İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen, kadınların iş hayatında gelişmelerine yardımcı olarak üretime teşvik edilecekleri ve hayata daha güvenle bakacakları bir üretim merkezi olan İzmit Kadın Girişimciler Merkezi’nin (İZGİM), açılış törenine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katılım sağlayacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Suriyeli sahte diş hekimi adliyede

Suriyeli sahte diş hekimi adliyede