12 Nisan 2021 Pazartesi

Tarhan, rozet takma törenine katıldı

Tarhan, rozet takma törenine katıldı

CHP PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Körfez İlçe Örgütü’nce düzenlenen üye katılım töreninde, yeni üyelere rozet taktı

29 Ocak 2021 Cuma 16:22 Siyaset

CHP Körfez İlçe Başkanlığı’nda pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenen rozet töreni, İlçe Başkanı Bülent Yıldız, İlçe Kadın Kolları Başkanı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti. PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Cumhuriyet Halk Partisi ailesi sizlerle büyüyor. Her gün büyüyen örgütlerimizle birlikte partimizi ilk seçimde iktidara taşıyacağız. Türkiye CHP iktidarına, CHP de iktidara hazır” dedi.

"HEDEFLERİMİZE KARARLILIKLA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Tarhan, “Bugün burada toplumun tüm kesimlerinden ve farklı meslek kollarından vatandaşlarımızın ailemize katılım töreni gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin aydınlık geleceği için sürdürdüğümüz onurlu mücadelemize omuz olacak yeni yol arkadaşlarımızın olmasından gurur duyuyoruz. Yeni katılan üyelerimizle birlikte ülkemizin aydınlık geleceğine ve CHP iktidarına birlikte yürüyeceğiz. Sizlerle birlikte artık daha güçlüyüz. Daima birbirimizi kucakladığımız, kaynaştığımız, el ele kol kola yürüyerek mücadele verdiğimiz parti kültürümüzü, daha da güçlendirerek hedeflerimize kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

"BU ANLAYIŞ İLK SEÇİMDE SON BULACAK"

Düzenlenen törenin devamında, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılan yeni üyelere rozetleri takıldı. Tarhan, “Emeklinin, memurun sıkıntılarını yok sayan, esnafın, işçinin, emekçinin taleplerini ve sorunlarını görmezden gelen siyasal anlayış ilk seçimde son bulacak. Demokrasimizde, laik ve sosyal hukuk devletimizde, adalette, insan haklarında derin yaralar açan iktidara karşı birlikte mücadele vereceğimiz yeni üyelerimize ailemize hoşgeldin der, partimize, Körfez ilçemize ve Kocaeli’mize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diyerek sözlerini bitirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kamyonla otomobil çarpıştı, iki şerit kapandı

Kamyonla otomobil çarpıştı, iki şerit kapandı