17 Nisan 2021 Cumartesi

Tuna: Pandemi döneminde bile rekor oranda üye geldi

Tuna: Pandemi döneminde bile rekor oranda üye geldi

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, halkın kendilerine olan güvenlerinin azalmadığını tam tersine arttığını ve pandemi döneminde bile rekor sayılacak oranda yeni üye kaydı sağlandığını söyledi

03 Şubat 2021 Çarşamba 13:08 Siyaset

Tuna, her an seçim olacakmış gibi çalışan tek parti olmaya devam ettiklerini ifade ettiği açıklamasında, “Yönetim kurulu ve teşkilat üyesi her arkadaşımız bu dönemde üye kayıtlarına ve halkın sorunlarını dinlemeye ağırlık verdik. Yalnızca geçtiğimiz ay 550 yeni üye kaydı gerçekleştirdik. Adeta yarışır gibi arkadaşlarımız üye kaydı yaparak, gücümüze güç katıyorlar. Bu dönemde ben ve arkadaşlarım sürekli olarak sahada yer almaya özen gösterdik ve özellikle de yeni üye kayıtlarına ağırlık verdik” dedi.

"FIRSAT DEĞERLENDİRİLDİ"

Ramazan Tuna, Körfez Belediyesi’nin yaptığı devir çalışılması hakkında da bilgi vererek, “Bu konuda muhalefete bilgi verildi, eleştirilecek bir nokta yok. Sunulan bir fırsat var ve değerlendirildi. Bundan sonra koltuğa oturacak belediye başkanı kim olursa olsun sırtında bu yük olmadan çalışabilecek. Bu Şener Söğüt olursa daha iyi bir ortamda hizmet yapmaya devam eder, başkası olursa da bize dua eder ve önü açılmış olarak çalışır. Verilen bir tarihi fırsat değerlendirildi ve yıllarca her belediye başkanının elini kolunu bağlayan borçlar tek kalemde bitirildi” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te araçların aynalarını kıran şahıs yakalandı

İzmit'te araçların aynalarını kıran şahıs yakalandı