12 Nisan 2021 Pazartesi

Ünlü: Teleferik Kartepe markasını tescilleyecek

Ünlü: Teleferik Kartepe markasını tescilleyecek

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kartepe Teleferik Projesi’ni hayata geçirecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı tebrik ederek “Kartepe markasını teleferik tescilleyecektir” dedi

09 Mart 2021 Salı 15:23 Siyaset

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü sözlerine, “MHP’nin 52 yıllı aşan siyasi hayatı boyunca Türk milletindeki insani değerlerin yaşatılması için mücadele etmektedir. MHP daima toplum tarafından takdir kullanmışlar. Bazılarının işlediği suçlar MHP’ye mal edilemez. Masum bir kurumu veya kişiyi işlemediği suçla itham etmek ahlaksızlığın göstergesidir. MHP’yi suçlarla ilişkilendirmek siyasi bir sapıklıktır. Bu kişilerin parti teşkilatında bir görevi yoktur. Suç kişiseldir, kendini bağlar. Partimize çamur atanlarla hukuk önünde hesaplaşılacak” ifadeleriyle başladı.

KİTAPTAN BÖLÜMLER OKUDU

Ünlü basın açıklamasında, MHP’nin projesi olan ‘İnsanlığın Huzuru’adlı kitaptan bölümler okudu. Aydın Ünlü kitaptan bölümler okuduktan sonra, “Bu kitap huzur arayanlara tavsiye edilirse, biz gönderebiliriz” dedi. Parti programları ile ilgili de konuşan Ünlü, “Parti değerlerimizle 9 ilçede tamamlandı. Dilovası, Darıca ve Karamürsel’de toplantılarımızı yapacağız. 18 bin 250 parti üyemize teşekkür belgesi vereceğiz. İzmit’te yaptığımız toplantıyla doğru bir yolda olduğumuzu gördük. Önümüzdeki süreçte de parti değerleriyle buluşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ZAMANINDA ELEŞTİRDİK

Kartepe Teleferik Projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “Kartepe markasını teleferik tescilleyecektir. Büyükşehir Belediyesi'ni tebrik ediyoruz. İzmit Belediyesi ise hala teleferik projesini komisyonda konuşadursun. Biz zamanında tramvayı eleştirdik ama tramvaya biniyoruz, zillet ittifakı da eleştirmişti ve sonra bindi. Onlar şimdi teleferiğe de binerek Kartepe Kuzuyayla’ya çıkacak” şeklinde konuştu.

KİMİ KANDIRIYORLAR

Ünlü sözlerinin sonunda Millet İttifakı’na dair eleştirilerde bulunarak, “Çıkıp HDP ile ittifak yaptıklarını açıklasınlar. Kimi kandırıyorlar. Açıkça vatandaşa olanı söylesinler. CHP ve İYİ Parti tabanı bunları görüyor ve gerektiği zaman bunlara cevaplarını verecektir. Kimse MHP’nin aklıyla alay etmesin” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

19 yaşındaki genç trafik kazasında hayatını kaybetti

19 yaşındaki genç trafik kazasında hayatını kaybetti