17 Haziran 2021 Perşembe

Yıldızlı: Çirkin bir algı operasyonu yapılıyor!

Yıldızlı: Çirkin bir algı operasyonu yapılıyor!

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, Akmeşe’deki elektrik kesintisini gündeme taşımak için gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili çirkin bir algı operasyonu yapıldığını duyurdu

03 Haziran 2021 Perşembe 16:15 Siyaset

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, Akmeşe’deki elektrik kesintisini gündeme taşımak için gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili çirkin bir algı operasyonu yapıldığını söyledi. Başkan Yıldızlı’nın açıklaması şöyle: ‘’Hiçbir şekilde kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmadığımız ve basına servis etmediğimiz görüntüleri bizler yayınlamışçasına algı operasyonu yapmak her şeyden önce bizleri Akmeşe’ye elektrik kesintisi için davet eden, çözüm arayan vatandaşlarımıza yapılan saygısızlıktır.

BÜYÜK BİR ÇİRKİNLİK

Geçtiğimiz günlerde vatandaşların büyük mağduriyet yaşadığı Akmeşe’deki elektrik kesintisini gündeme taşımak için gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle ilgili yapılan çirkin algı operasyonu yapılmaktadır. Esnaflarımıza yönelik yaptığımız tüm programlarımız basın mensuplarına açıktır. Akmeşe’de yaptığımız ziyaretlerimizi bizimle birlikte bir basın mensubu sahada takip etmiştir. İzmit Belediye Meclisi AK Parti grubu meclis üyesi Muharrem Tutuş, önceki gün gerçekleştirilen meclis toplantısında, bizlerle Akmeşe’ye gelerek haber yapan gazetecinin kendisine ait basın organında yayınladığı görüntüleri ‘CHP’liler kendi kurumsal hesaplarından paylaştı’ diye algı yaratması büyük bir çirkinliktir.

VATANDAŞA SAYGISIZLIK

Bizler esnaflarımızı partisine bakmadan ziyaret ediyoruz ancak herhangi bir parti mensubu olduklarını dile getirdiklerinde Sayın Tutuş gibi çirkin algı yaratılacağı ve esnafların asıl sorunlarının önüne geçileceği düşüncesiyle bu görüntüleri ve söyleşileri asla yayınlamıyoruz. Hiçbir şekilde kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmadığımız ve basına servis etmediğimiz görüntüleri bizler yayınlamışçasına algı operasyonu yapmak her şeyden önce bizleri Akmeşe’ye elektrik kesintisi için davet eden, çözüm arayan vatandaşlarımıza yapılan saygısızlıktır. Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı olarak her yerde tüm partilerin il başkanlarına ‘Gelin birlikte esnaflarımızı ziyaret edelim, seslerini duyuralım, gerekeni birlikte yapalım’ diyerek siyaset yapmadan önceliğimizi halkın sorunlarına çözüm getirmeye verirken, atılan bu çirkin adımı kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

BİZE AİT DEĞİL

Öte yandan bu kara propaganda ile ilgili basın mensuplarımıza Akmeşe’de çekilen görüntüleri tekrar ilettik ve Sayın Tutuş tarafından CHP’nin yayınladığı görüntüler diye lanse edilen videonun bize ait olmadığı bilgisini yeniden paylaştık. Buna rağmen halkın talebini, Akmeşe’nin çözüm bekleyen elektrik sorununa yer vermek yerine, yaptığımız bilgilendirmeye rağmen yayınlarını değiştirmeyerek siyasi amaç güderek haber yapan basın organlarının da bu davranışını kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Güncel veriler açıklandı 6 Bin yeni vaka!

Güncel veriler açıklandı 6 Bin yeni vaka!