REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

'Amatör kulüplerin saygınlığı geri geldi'

'Amatör kulüplerin saygınlığı geri geldi'

Başkan Şener Söğüt’ün ziyaretinde konuşan Körfez Kulüpler ve Spor Adamları Birliği üyeleri, “Körfez Belediyesi’nin bizlere desteği, diğer ilçelerde gıpta ile izleniyor. Sayenizde saygınlığımız geri geldi” dedi

02 Kasım 2020 Pazartesi 13:11 Spor

Körfez Kulüpler ve Spor Adamları Birliği, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü ağırladı. Ziyarette kulüpler ve spor adamları adına konuşmayı Esenspor Teknik Direktörü Kenan Ay gerçekleştirdi. Körfez Belediyesi’ne kendilerine yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür eden Kenan Ay, “Bizlerin bu birlikteliğine diğer ilçeler gerçekten gıpta ile bakıyor.

BİZLERE GÜVENCE OLDUNUZ

Bizlere desteğiniz, yanımızda olmanız amatör kulüplerin saygınlığını geri getirdi. Belediye başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum. Bir durum olsa güvence olarak belediyemizi ve siz başkanımızı görüyoruz. Derneğimiz için de ne talepte bulunsak yerine getirdiniz” dedi.

KARARIN ARKASINDAYIZ

Körfez’in profesyonel ligde temsil edilmesi noktasında da destek olduklarını belirten Ay, “Birlik olarak bu konuda desteğimizi daha öncede açıkladık. Bu kararımızın da arkasındayız” dedi. Başkan Şener Söğüt de, “İlçemizde profesyonel bir kulübün bulunması çok büyük ihtiyaçtı” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Koray Şener adına üçüncü kütüphane açıldı

Koray Şener adına üçüncü kütüphane açıldı