09 Mart 2021 Salı

Körfez Vefa SK'dan örnek davranış

Körfez Vefa SK'dan örnek davranış

Körfez’de kısa süre önce kurulan ve geçtiğimiz günlerde bir yılını tamamlayan Körfez Vefa SK, spor kulübü olmanın dışında yardım ve dayanışma faaliyetleri ile de göz dolduruyor

16 Ocak 2021 Cumartesi 16:03 Spor

Pek çok spor kulübü pandemi döneminde faaliyet göstermeden, belediyenin desteklerini beklerken Körfez Vefa SK Kulübü Başkanı Muhammed Emin Kılıç ve yönetimi, etkinlikler düzenlemiş, İstanbul’a dahi örnek olmuş, sosyal çalışmalar ve yardımlaşmaya da el atmıştı. Ayak tenisi turnuvaları, masa tenisi turnuvaları düzenleyen, Körfez Çamlıtepe’deki tesislerinde çocuklara hem spor, hem de eğitim imkanları sunan Körfez Vefa SK, engelli olan iki vatandaşa da sandalye bulunmasını sağlayarak yardımlaşma alanında da etkili olduğunu ve spor kulübü olmanın yalnızca spor yapmak olmadığını gösterdi.

TEKERLEKLİ SANDALYE

Dilovası Engelliler Dernek Başkan Yardımcısı Osman Paçul ile birlikte gelen talepleri değerlendiren Emin Kılıç, Körfez’de oturan Sami Önemli ve Dilovası’nda oturan Hayrettin Toprak’a ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeleri temin ettiler. Dilovası Engelli ve Engelli Ailelelri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Körfez Vefa SK Kulübü’nün birlikte yaptığı bu çalışmaların diğer kulüp ve derneklere de örnek olması gerektiği belirtiliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Valilik’ten müfettiş açıklaması

Valilik’ten müfettiş açıklaması